• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Kwiecie 2018
Po Wt r Cz Pi So Ni
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home

Plac zabaw

Email Drukuj PDF

Dzięki Fundacji Banku PKO BP udało się na terenie naszej szkoły postawić HUŚTAWKĘ Bocianie Gniazdo oraz PIASKOWNICĘ, które są pierwszymi elementami wyposażającymi nasz plac zabaw...   Miłej zabawy...   WIELKIE DZIĘKI DLA FUNDACJI !!!  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Opr. M. Pawłesa

 


Zmodyfikowany przez: Iza Grochowska-Tomasik  

Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Galeria

dsc_0542
Image Detail

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za nadesłanie prac. Dzieci i młodzież zachwyciły nas pomysłowością oraz różnorodnością zastosowanych technik plastycznych i form literackich.  Jak co roku jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem, aby wśród tak wielu ciekawych prac nagrodzić te najpiękniejsze. 
 
Kategoria praca plastyczna

Szkoła podstawowa I - III
I miejsce - Wiktor N. (Łódź)
II miejsce - Maja K. (Łódź)
III miejsce - Karolina J. (Warszawa, Niekłańska) 

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Klaudia W. (Jaworze)
II miejsce - Joanna K. (Kołobrzeg)
III miejsce - Aleksandra D. (Kołobrzeg)
- Zofia P. (Warszawa, Niekłańska)

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Weronika F. (Rzeszów)
II miejsce - Martyna R. (Warszawa, Niekłańska)


Kategoria praca literacka

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Justyna B. (Józefów)
II miejsce - Adriana G. (Tarnów)
III miejsce - Maria P. (Warszawa, Niekłańska)
wyróżnienie - Joanna K. (Kołobrzeg)
wyróżnienie - (Lubliniec) 

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Paulina O. (Zagórze)
II miejsce - Zofia D. (Rzeszów)
III miejsce - Kacper B. (Zagórze)
 
Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników zostaną wysłane na adresy szkół.