• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Sierpie 2018
Po Wt r Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Czy uważasz, że wykorzystanie nowych technologii na lekcjach pomaga w przyswajaniu wiedzy?
 
Home Dodatki Galeria Imprezy_szkolne_2015/2016
Galeria - Imprezy_szkolne_2015/2016
List kategoriiList kategorii 
List kategorii
img_20151105_110529
img_20151105_11...
Szczegóły obrazu Pobierz obraz
imag1879
imag1879
Szczegóły obrazu Pobierz obraz
imag1893
imag1893
Szczegóły obrazu Pobierz obraz
imag1876
imag1876
Szczegóły obrazu Pobierz obraz

 

Wyświetlaj liczbę 
 

 

 

Strona BIP

Mazowsze

Orzeł Biały 

Na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Galeria

dsc00706
Szczegóły obrazu

Warto zajrzeć

Poniżej prezentujemy linki do strony, które według nas są warte odwiedzenia.

Z ostatniej chwili

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za nadesłanie prac. Dzieci i młodzież zachwyciły nas pomysłowością oraz różnorodnością zastosowanych technik plastycznych i form literackich.  Jak co roku jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem, aby wśród tak wielu ciekawych prac nagrodzić te najpiękniejsze. 
 
Kategoria praca plastyczna

Szkoła podstawowa I - III
I miejsce - Wiktor N. (Łódź)
II miejsce - Maja K. (Łódź)
III miejsce - Karolina J. (Warszawa, Niekłańska) 

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Klaudia W. (Jaworze)
II miejsce - Joanna K. (Kołobrzeg)
III miejsce - Aleksandra D. (Kołobrzeg)
- Zofia P. (Warszawa, Niekłańska)

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Weronika F. (Rzeszów)
II miejsce - Martyna R. (Warszawa, Niekłańska)


Kategoria praca literacka

Szkoła podstawowa IV - VII+II Gimnazjum
I miejsce - Justyna B. (Józefów)
II miejsce - Adriana G. (Tarnów)
III miejsce - Maria P. (Warszawa, Niekłańska)
wyróżnienie - Joanna K. (Kołobrzeg)
wyróżnienie - (Lubliniec) 

III Gimnazjum + Szkoła Ponadgimnazjalna
I miejsce - Paulina O. (Zagórze)
II miejsce - Zofia D. (Rzeszów)
III miejsce - Kacper B. (Zagórze)
 
Nagrody dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników zostaną wysłane na adresy szkół.